Medycyna Sportowa Lublin, Lekarz Sportowy

medycyna sportowa lublin

Medycyna Sportowa Lublin jest adresowana do wszystkich osób lubiących sport. Pozwala zarówno zawodowcom, jak i amatorom utrzymać lub poprawić obecny stan zdrowia. W Praktyce Lekarskiej So-Med w Lublinie (ul. Tumidajskiego 24) istnieje możliwość komercyjnego przeprowadzania badań z zakresu medycyny sportowej i otrzymania orzeczenia o zdolności do uprawiania danego sportu przez dzieci i młodzież do ukończenia 21 roku życia oraz przez zawodników pomiędzy 21 a 23 rokiem życia. Naszymi atutami są między innymi profesjonalizm przejawiający się indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta czy elastyczne godziny wizyt. Zapraszam do sprawdzenia pozytywnych opinii na profilu na Facebooku.

Warunki Badania z Medycyny Sportowej

 1. Jeżeli masz objawy infekcji (stan podgorączkowy, gorączkę, katar, kaszel, bóle mięśniowe) nie zostaniesz przyjęty(a) przez lekarza
 2. Użyj dzwonka, a po wejściu powieś okrycie wierzchnie na wieszaku na końcu korytarza i zaczekaj

Przychodząc na badania z medycyny sportowej (lekarz sportowy) pamiętaj o:

 1. Legitymacji szkolnej lub innym dowodzie tożsamości.
 2. Obecności rodzica bądź opiekuna prawnego jeżeli jesteś niepełnoletni(a) tj. do ukończenia 16 roku życia, jeżeli natomiast istnieje konieczność pobrania krwi – do ukończenia 18 roku życia.
 3. Wypełnieniu ankiety o przebytych i aktualnych chorobach (wywiad profilaktyczny) z podpisem badanego lub rodzica (opiekuna prawnego), jeżeli jesteś niepełnoletni(a) do pobrania tutaj.
 4. Wzięciu ze sobą aktualnych wyników badań: morfologia krwi z rozmazem, glukoza, analiza moczu, EKG z opisem, konsultacja neurologiczna (sporty walki) - POBIERZ Bon na Badania.
 5. Opłata za badanie wynosi 100 zł.

 

Badania zawodników sportów amatorskich obejmują:

 1. Wstępne - kwalifikacja do uprawiania sportu.
 2. Okresowe - dopuszczenie do dalszego udziału w treningach oraz zawodach sportowych, które jest wydawane na okres 12 miesięcy.
 3. Kontrolne - stosowane po doznanej kontuzji lub przerwie w treningach.

 
 
medycyna sportowa lublin

Diagnostyka – Bon na Badania

POBIERZ specjalny bon dla Pacjentów Praktyki Lekarskiej So-Med od firmy Diagnostyka, z którym Pacjent otrzymuje 20% zniżki na badania!

Sprawdź Punkty Pobrań w Lublinie

Dobre Praktyki

 
 
 
medycyna sportowa lublin
 

 • na badanie medycyny sportowej weź ze sobą aktualne wyniki badań karty informacyjne z pobytów w szpitalu oraz zaświadczenia z leczenia chorób w poradniach specjalistycznych, jeżeli takie posiadasz
 • jeżeli dyscyplina sportu, którą uprawiasz wymaga oznaczenia poziomu cukru (na przykład płetwonurkowanie czy sporty motorowe) należy zgłosić się do punktu pobrań na czczo
 • będą akceptowane wyniki wymaganych badań laboratoryjnych (morfologia krwi z rozmazem, glukoza, analiza moczu, EKG z opisem) tylko i wyłącznie z ostatnich 3 miesięcy
 • rekomendacja o wieku rozpoczynania treningów w zależności od dyscyplin jest dostępna do pobrania tutaj
 • wydawane orzeczenie ważne jest przez 6 miesięcy

Umów się na wizytę!

604 260 195

Lokalizacja

Praktyka Lekarska So-Med

Tumidajskiego 24

20-247 Lublin

 
 

Dojazd Autobusem

Kleeberga: 10, 34, 36, 39, 47, 57

Niepodległości: 6